Diagnostické vyšetření

Říká se, že nejdůležitější je správná diagnóza, řešení se pak většinou najde. To platí obecně v životě, třeba i v případě, že chcete opravit myčku nádobí, nebo se zbavit ekzému!
V rámci celostní diagnostiky využíváme:

  • pohovor s klientem - zde zjistíme mnohdy pravou příčinu (psychosomatické aspekty atp.)
  • reflexní diagnostika - body na plosce nohou nám řeknou spolehlivě stav daných orgánů a částí těla
  • biorezonanční diagnostika - zde najdeme a černé na bílém získáme přehled zátěže organismu - patogeny a chemické látky, s nebývalou přesností

POHOVOR S KLIENTEM

přijde k vám podnikatel, který v rámci své úžasnosti (znám to sám 🙂 ) otevírá další a další firmy a stěžuje si na extrémní bolest zad. Zde je vám asi jasné, co se od nás dozví! Naložil si toho moc na záda!!! Můžeme samozřejmě zvýšit jeho odolnost, ale dokud jej nenaučíme relaxovat a třeba i pozměníme jeho pohled na svět, je jen velmi malá pravděpodobnost, že se něco změní.

REFLEXNÍ DIAGNOSTIKA

REFLEXKA OBRÁZEK

Nohu máme vždy při sobě (tedy minimálně většina z nás) a díky tomu máme při sobě jednu z nejúžasnějších zobrazovacích ploch, které nám o našem organismu sdělí nesmírně cenné informace především o stavu jednotlivých orgánů, o stavu imunity atp.

BIOREZONANČNÍ DIAGNOSTIKA - SENSITIV IMAGO 530

Patrně nejpřesnější biorezonanční  diagnostika současnosti.

Sensitive imago 500 byl oceněn jakožto nejlepší diagnostický biorezonanční přístroj na světě! Má medicínské označení „Medical Device Class 2 A“.  Měří nejen bioresonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, obsahuje množství senzorů a jeho přesnost je 96%!!! Tento přístroj lze použít pro seriózní výzkum a vědeckou práci.

Princip měření: Každý živý organizmus, ale i neživý materiál vyváří elektromagnetické pole (biopole), která je biorezonančními přístroji měřitelné.

Návrh NÁVRATu ZDRAVÍ

Dle zjištění, Vám navrhneme soubor opatření pro zlepšení vašeho zdravotního i psychického stavu. Dozvíte se vhodné stravovací zvyky, jaké byliny, vitamíny, minerály atp. vám prospějí či naopak, které zóny na nohou by jste měli stimulovat, jak často a jakým způsobem atp.

Naše cesta má vždy několik bodů. Obecně se zaměřujeme na tyto kroky:
- okamžité posílení organismu a jeho přirozených imunitních procesu - vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy
- nastartování sebeozdravných procesů pomocí reflexní terapie
- nastartování metabolismu - tedy v prvním kroce trávení
- očista detoxikačních orgánů - střeva, játra, ledviny
- eliminace patogenů - plazmový generátor
- eliminace patogenů - homeopatika, doplňky, byliny, látky, které dle zkušenosti milionů lidí po celém světě pomáhají
- biotronické ošetření - velmi se nám osvědčilo v kombinaci s ostatními body, zrychluje proces i desetinásobně
- eliminace geopatogenních vlivů prostředí
- úprava stravy + adekvátní pitný režim
- dostatek pohybu, masáže, sauny atd.
- toto je jen malý kousek dle naší kompelexni fylozofie - celostní medicína ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM

Co to jsou homeopatika, spektronosoda či opačná spektronosoda?!

Nejde o nic jiného, než že dle principu výroby homeopatických preparátů vám vyrobíme váš vlastní! Nosičem je líh, ideálně chutná domácí pálenka, do které se nahraje negativ zjištěné frekvence patogenu (možné též neutrální homeopatické kuličky - glukóza, či voda s cukrem). S opačnou spektronosodou dostane vaše tělo potřebnou informaci a patogen signál, že má tělo opustit. Pozitivní spektronosoda je zaměřena na konkrétní orgán, který posílí. Cena spektronosody je 300 Kč. Doba užívání a trvanlivost preparátů je cca 2 - 4 týdny. Výsledný nosič (alkohol, cukrové kuličky, olej) je vhodné zabalit do alobalu. Nevystavujte do blízkosti wifi, mobilu a mikrovlnky!

DLE MĚŘENÍ NA SENSITIVU VÁM NA VAŠE NEJPALČIVĚJŠÍ PROBLÉMY VYROBÍME PRÁVĚ POSILUJÍCÍ NEBO OPAČNOU SPECTRONOSODU, TA JE URČENA JENOM VÁM NIKOMU JINÉMU!

Naše poradna není poskytovatelem zdravotních služeb ve smyslu ustanovení zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování a nenahrazuje lékařskou či jinou odbornou péči. 

[/span5]