SEMINÁŘ 9. ČERVNA – KOMPLETNÍ INFORMACE

Vážení přátelé, klienti

 

Děkujeme Vám za hojnou účast a skvělé reakce na semináři 19. 5. Reagujeme na poptávku po dalších praktických zkušenostech, které Vám rádi předáme, aby vy sami jste mohli udělat maximum pro své zdraví.

Zcela jistě největšího posunu jsme dosáhli aplikací epigenetiky při všech nemocech, se kterými jsme si dosud nevěděli rady. Tím nemyslíme pouze běžnou medicínu, ale také alternativní, či chcete-li medicínu celostní! Epigenetika se také okrajově promítne na dalším semináři, na který bychom Vás rádi pozvali.

 

SEMINÁŘ ČERVEN-9.6.2016 v 18.00 hod

  1. VÝŽIVA DLE VAŠEHO METABOLICKÉHO TYPU!

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč to co jednomu vyhovuje a po čem například efektivně hubne, tak druhému vůbec nesedí a naopak?! Přitom je to tak triviální! Každý máme zcela odlišnou genetickou výbavu, dle toho, z jaké části světa, kontinentu atp. pocházeli naši prapředkové. Příkladem může být strava Eskymáků. Ta se skládá z 6 kg tučných ryb denně. Přitom – Eskymáci netrpí kardiovaskulárními onemocněními, nikdo nemá zvýšený cholesterol, není zde ani rakovina!!! Zkuste aplikovat tuto dietu na černocha ze saharské Afriky. Výsledek bude nespočet nemocí, nadváha a v tomto konkrétním případě asi brzo i smrt! Jeden má totiž rychlý metabolismus a potřebuje jej zpomalovat, druhý potřebuje pravý opak!

-          Vysvětlíme si, jak zjistíme co jíst

-          Vysvětlíme si co jíst, abychom byli štíhlí, plní sil a zdraví

-          Nebudeme si říkat obecné věci v makroživinách (tuky, cukry, bílkoviny), ale individuální modely pro každého jednotlivce

 

  1. DETOXIKACE TĚŽKÝCH KOVŮ A TOXICKÝCH LÁTEK

Dnes se již i v běžných médiích můžete dočíst o tom, že tu či onu nemoc či dokonce smrt někoho významného, jako například. …. Způsobila pomalá otrava těžkými kovy. My s tím pracujeme denně. Jde o zcela zásadní téma, ve kterým jsme udělali dle nejnovějších trendů takový posun, že jej chceme představit i široké veřejnosti. Cílem terapií je obnovit správné fungování trávící soustavy jako celku, štítné žlázy, aplikaci vybraných chelátorů, které uvolňují kovy z těla a také zapojení near infrared terapie. Ta se v praxi ukazuje, jako nástroj zcela zázračný. Aby ne, když obsah toxických látek v potu po NIR je 50 x vyšší než u běžné sauny!!!

 

  1. EPIGENETIKA – léčení dosud neléčitelných onemocnění

Rádi vyhovíme požadavku těch, co byli na semináři a chtěli zopakovat základní principy fungování epigenetiky, tedy jak můžeme zapnout a vypnout geny, tedy jak zařídit, aby naše nemocné tělo bylo velmi rychle zcela zdrávo!!! Chceme vyhovět také těm, co nám psali, že se jim květnový termín nehodí. Na místě bude možné zdarma některé věci testovat, tak jako na minulé akci!

Seminář se bude konat opět v salonku hotelu Amphone, Třída kpt. Jaroše 29, Brno. Začátek jsme pro dojíždějící posunuli na 18.00hod. Akce bude trvat 3 hodiny a pro zájemce se pak přesuneme na neformální povídání do restaurace Sabaidy na trošku „mléka starců“, čili kvalitní červené víno J Regulační poplatek je opět 99 Kč. Těšíme se na vaši hojnou účast. Kapacita je omezena dle počtu židlí na 50 osob, tak si neprodleně pro Vás či Vaše známé emailem – info@navratzdravi.cz či telefonicky – 734360861 – rezervujte místo.

 

DOVOLENÁ

 

Jelikož jsme zakoupili SENSITIVE IMAGO 530 do naší poradny, tak jsme Vám k dispozici denně PO až PÁ většinou 8.00  - 19.00. Zájem je veliký, nicméně objednací doba nebývá zpravidla delší jak týden, s tím při objednání počítejte (neplatí pro akutní případy zejména u dětí!) Na vyšetření na SENSITIVU se můžete objednávat do 27. 6. Dovolená poradny je od 28.6 do 13. 7. Děkujeme za pochopení.

 

AKCE MĚSÍCE ČERVEN:

 

Stavte se k nám v jakýkoliv všední den  (většinou 8.00 – 19.00) a využijte akčních cen nejoblíbenějších doplňků, které jsme pro vás v tomto měsíci připravili.

VITAMIN C 500 g                                             249 Kč z 270 Kč

VITAMIN C 1000 g                                          399 Kč z 499 Kč

CHIA SEMÍNKA 1000 g                                  199 Kč z 299 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 1000 ml                    329 Kč z 349 Kč

ZEOLIT 550 g (alternativa KŘEMELINY)  299 Kč z 379 Kč

KŘEMELINA 500 g                                           349 Kč z 379 Kč

FILTRAČNÍ KONVICE + 2 FILTRY             1199 Kč z 1349 Kč 

 

No Comments Yet.

Leave a comment