SEMINÁŘ 19. května 2016

Vážení přátelé,

zdravím Vás v období jara, vše kvete, sluníčko svítí čím dál déle, příjemně se otepluje. Jaro je zrod. Jaro je mládí. Jaro je ráno. Jaro je nástup síly, nástup JANGU.  Toto je pohled pentagramu čínské medicíny, toto je pohled nekonečně se přelívající energie JIN a JANG. Pro nás tento makrokosmos v mikrokosmu, ale znamená něco velmi jednoduchého - JARO JE JEDNODUŠE NOVÝ ZAČÁTEK!

Pokud chcete načerpat zcela novou inspiraci a pochopit principy fungování těla a NÁVRATU ZDRAVÍ dle jistě nejvýznamnějšího medicínského objevu v historii medicíny, pak si udělejte čas 19. května 2016 na připravovaný seminář v Brně.

Když pochopíme jednoduchost fungování našeho zdraví, případně vznik nemoci, pak budeme mít krásné know how, kterým můžete pomoci nejen sobě, ale i vaším blízkým! Nejde o žádné bláznivé alternativy, jde o solventní vědecké a medicínské výzkumy, které se ovšem ani dnes neučí na universitách medicíny, leč jsou STRAŠNĚ LEVNÉ! A historie nám jasně ukázala, že o levnou léčbu, zde není zájem. Vezměme v potaz neskutečné výsledky BORAXU, DMSO, LUGOLOVA ROZTOKU (jódu) – mnohým z vás tyto látky za pár desítek korun doslova změnily život – ODSTRANILY CHRONICKÉ BOLESTI KLOUBŮ, PÁTEŘE A SVALŮ, VYŘEŠILY PROBLÉMY S HYPOFUNKCÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY NEBO ZLIKVIDOVALI MNOHALETÉ ÚPORNÉ KVASINKY, KANDIDÓZU! V medicíně se používali dříve s obrovským úspěchem, ale dnes jsou nahrazeny chemickými, devastujícími a mnohem dražšími analogy za stonásobky peněz a s úmornými vedlejšími účinky.

Přijměte tedy mé pozvání na seminář. Jak víte, dal jsem si tentokrát na čas a i přes vaše výzvy jsem nic nechtěl uspěchat. Jsem přesvědčen, že ale budete nadšeni. Cílem není odnést si tisíce informací z této krásné, leč nesmírně složité problematiky. Cílem je pochopit principy! Když je pochopíte, zjistíte, že to co jste dnes považovali za neřešitelný problém, ať jde o rakovinu, či jakékoliv jiné chronické onemocnění (například kloubní), tak ve světle nových informací to bude pouze výzva a tam kde byl dříve strach, bude dnes odvaha. Odnesete si i mnoho praktických jednoduchých rad, kterými hned můžete pomoci sobě, či vašim blízkým – viz. okamžité řešení migrény (všech 4 typů migrén).

Termín: 19. KVĚTNA 2016
Čas: 19.00 – 21.30
Místo:   salonek Hotelu Amphone – Třída Kapitána Jaroše 29, Brno

v  EPIGENETICKÁ FYTOTERAPIE

V 90. letech se věřilo, že naše zdraví je podmíněno našimi geny, pak ale teorie GENOVÉHO DETERMINISMU dostala své trhliny. Zjistilo se, že člověk má méně genů než škrkavka! Zjistilo se, že:

 • O tom zda jsme zdraví nebo nemocní nerozhoduje genetika, ale to, zda jsou naše geny zapnuté, nebo vypnuté!!! A o tom nerozhoduje genetika, nýbrž epigenetika!
 • že nemoci jako jsou chronické záněty a rakovina nejsou podmíněny geneticky, ale epigeneticky! Nejde o genom, ale o buněčnou paměť, kterou dědíme po svých předcích.
 • Chronické nemoci je možné léčit pouze a velmi účinnými látkami z rostlin, které jsou synergicky podporovány tisíci dalších látek v rostlině, v které se vyvíjeli po miliardy let.
 • Chemické analogie, které horlivě vytváří farmaceutické firmy mají neskutečné množství vedlejších účinků, což je ale akceptováno, jelikož jsou dostatečně drahé a akcionářům farmakologických společností vytváří neskutečné zisky.
 • Že takový problém, jako je například migréna, lze během pár minut vyléčit na příčinné úrovni bylinkou za cca 160 Kč, že konečně i v naší praxi umíme řešit „neléčitelné“ chronické záněty právě díky epigenetice, kdy zrušíme neustále se opakující mechanismus tvorby autoimunitního chronického zánětu!!! A tady jde o většinu našich problémů – záněty kloubů, orgánů, opakující se nemoci atp. – týká se to 99% z nás!!!
 • Vracíme se k poctivé medicíně, zcela navazujeme na otce současné medicíny HYPOKRATA!

v  STRAVA

To co je pro jedny lék, je pro druhé jed! Zapomeňte na obecné diety, jde o absolutní nesmysl. Eskymáci jedli denně 6 kg tučných ryb. Nikdy netrpěli na zvýšený cholesterol, nikdy neměli jediný problém s kardiovaskulárními nemocemi, netrpěli rakovinou! Zkuste dát ale 6 kg tučných ryb africkému domorodci, který se živil z 80% sacharidy. Co se stane? Patrně za pár dní zemře v šílených mukách.

 • Jediná cesta je určit váš specifický jídelníček, založený na vašem metabolickém tipu!
 • Vyhneme se těm potravinám, které Vám škodí!
 • Posílíme ty, co Vám prospívají – po těch budete nejen fit, ale samozřejmě budete mít i optimální váhu!!!
 • Řeknu Vám, které potraviny škodí všem a proč - lepek, kasein, lektiny atd.

v  DETOXIKACE A VITAMÍNY

Přišel k nám podnikatel ve středních letech, který už mnoho let nemohl spát. Dostal doporučení na plné dávky hořčíku. Vysmál se nám, jak bychom mohli vyřešit za pár korun to, na co nepřišli největší kapacity ve Fakultní nemocnici v Brně! Nakonec si ale dal pěknou porci hořčíku. Výsledek byl, že se po 20 letech klidně vyspal – ráno mě poslal SMS, dodnes ji mám schovanou! Léčba stála asi 1 Kč!!!!! (Neplatí na všechny metabolické tipy, neřeší nutně vždy příčinu, ale jako reálná ukázka „v jednoduchosti je síla“ to stačí.)

 • Vitamíny
 • Minerály
 • Enzymy a vše kolem nich!

Těšit se můžete i na stánek, kde si můžete koupit kozí sýry, nepasterizované kozí mléko z Kozí Farmy Drysice!

Regulační příspěvek na akci je 99,- Kč. Kapacita je tentokrát omezena na 50 (max. 60) prvních přihlášených. Rezervujte si místo pro sebe a své známé formou SMS na tel. 734 360 861.

PS: ZAKOUPILI JSME SENSITIVE IMAGO 530

Pro velký zájem Vás, našich klientů, jsme nakonec zakoupili SENSITIVE IMAGO 530, který jsme dříve půjčovali ze Slovenska! (Jde o nejpřesnější biorezonanční diagnostický přístroj současnosti.) Takže pokud potřebujete, tak jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku, čas dle domluvy. Objednací doba cca 2 – 3 týdny. V případě akutních případů dle individuální domluvy! Cena za komplexní vyšetření cca 90 – 150 minut 1000 Kč, (platí do konce srpna). Cena hodinové reflexní diagnostiky je 500 Kč.

AKCE DO 19. 5. 2016:

KOKOSOVÝ OLEJ 1000/950 ml
- za tepla lisovaný na vaření 190 Kč
- BIO za studena lisovaný 330 Kč
- BIO RAW za studena lisovaný 380 Kč

 

Od listopadu loňského roku nás najdete na adrese:

NÁVRAT ZDRAVÍ
Jamborova 42
Brno – Židenice
tel. 734 360 861

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment