Přirozená detoxikace

Lidské tělo (nejen tělo) je pernamentně zanášeno obrovským množstvím balastu a toxinů. V našem prostředí a stravě byly toxiny přítomny od samotného počátku bytí. Mohlo jít samozřejmě třeba o prachové částice, kouř z ohně, spory plísní atp. Dnes jsme si vytvořili svět podle sebe. Náš intelekt a další dary jsme si vyložili tak, že jsme oprávněni porobit si planetu, místo toho, abychom se spíše snažili s ní a vším kolem nás splynout. Obklopili jsme se továrnami, miliony spotřebičů a žijeme v době nezměrné hojnosti. Před 30 lety jsme měli jedny boty na léto, dnes máme troje v každém odstínu barvy. Všude kolem nás je chemie, kovy, toxiny.

Když jsme znehodnotili půdu nehospodárným zacházením a i díky kyselým dešťům (PH pokleslo za 50 let z PH 5 na 3,7!!!), tak nám přestali růst původní rostliny. Museli jsme začít šlechtit, geneticky modifikovat a také chemicky hnojit a likvidovat patogeny viz. DDT! I naše strava je tak plná chemie, kovů a toxinů.

Naše tělo je tedy pernamentně INTOXIKOVÁNO v míře nezvyklé a nepřirozené. Mezi další toxické látky, pak samozřějmě patří i drogy, alkohol, cigarety. Naše tělo je též pernamentně DETOXIKOVÁNO. Je to zcela základní proces, kdy každá buňa, každý orgn našeho těla se zbavuje toxinů i metabolitů látkové výměny.

Bohužel je dnes již velká většina z nás ve stavu, kdy přirozená detoxikace nastačí! Mezi detoxikační orgány patří játra, ledviny, střeva, kůže. Kyselinotvorná a neživá potrava a přemnožené patogeny ve špinavém těle se podílejí na vzniku jaterních, žlučových, ledvinových kamenů. Chemikálie tyto orgány poškozují. Zanášíme si cévy a tělo je špatně prokysličené. Naše tělo již není schopné se  dostatečně a přirozeně detoxikovat! Nás průměrný věk se také prodlužuje. Dejme si ale otázku, zda žijeme či přežíváme?!

Velký ruský propagátor detoxikace Malachov a samozřejmě i učení Indické atp., nás učí a nabádá jak si naše detoxikační orgány udržet čisté, zdravé a tedy funkční. My se věnujeme těmto technikám již více jak 15 let a každá očista je obrovskou vzpruhou pro organismus. Pečujte o své tělo tak, že jej budete čistit od toho, co do něj nepatří namísto toho, aby jste do něj přidávali chemické léky, které do něj stejně tak nepatří! Někdy je to nezbytné, pěkně o tom hovořil v televizi například respektovaný lékař v oboru nám velmi blízké psychosomatiky Mudr. Hnízdil. Řekl větu ve smyslu, že i  antibiotika mají své místo -  abychom přežili a získali tak čas věci skutečně vyřešit! Tím je myšleno, že nic nezavrhujme. Pokud žijeme nepatřičně, tak si vezměme poslední chemii, ale skuteně poslední. Pak zkusme změnit své návyky a především sebe, abychom už nikdy ani chemii a ideálně ani jiné podpůrné věci nepotřebovali! Dopřejme si plnohodnotný a trvalý NÁVRAT ZDRAVÍ, či alespoň výrazně zlepšeme nás současný fyzický a psychický stav. Se vším vám rádi pomůžeme.