Q?

Můžete mi pomoci i s zdravotním problémem, který je tzv. “chronický”, česky tedy nevyléčitelný?

A.

To, že západní medicína použije pojem "chronický", znamená, že je nevyléčitelný jejich přístupy léčby. Je zde nutné pochopit, že pro farmaceutický průmysl, který je dnes největším průmyslem na světě. Pro farmaceutické firmy je vyléčený pacient velmi zlá zpráva. Tento systém potřebuje ideálně dlouhodobě nemocné, kterým bude stále podávat na náklady pojišťoven (tedy nás) další a další léky. My pojmenujeme příčinu a bude li to v našich silách, tak ji pomůžeme odstranit. Může to být ale běh na dlouhou trať je mnoho faktorů, které mohou navrácení ke zdraví komplikovat, jako například pokud spíte v geopatogenní zóně, či jste vystaveni silnému elektromagnetickému poli - elektrosmog. Ale i s tím vám snad dokážeme pomoci.

Q?

Co vše léčíte?

A.

Prvně si musíme říci, že nejsme lékaři v medicínském zařízení a proto neléčíme (zákon nám to neumožňuje)!!! My vám můžeme povykládat své příběhy, říci svoje zkušenosti a  názor a vyléčit se můžete jen vy sami.
Uvědomit si, že tzv. nemoci, jsou projevem nějaké hlubší příčiny. Západní medicína (závislá na farmaceutických koncernech) jim dává jména studuje je 6 let na universitě a většinou zcela zbytečně. Řeší následky, ignoruje příčiny! Léčí a neuzdravuje. Soustředí se na nemoci, nesoustředí se na zdraví. Ignoruje prevenci, zveřejňuje statistiky, kde sděluje, že máme nárůst rakovin, autoimunitních nemocí, depresí, alzheimerů..., ale nenabízí řešení! Medicína není zlá jako celek, akutně řeší věci perfektně, operace zvládá mnohdy bravurně, ale díky systému se dostala na slepou kolej a ví to už u většina běžných lékařů, kteří nás dokonce sami hojně navštěvují. My se snažíme řešit zdraví jako komplex a věřte, že je jen málo potíží, které se nedají když ne vyřešit, tak alespoň zlepšit!