Q?

JAK SE MÁM PŘIPRAVIT NA MĚŘENÍ?

A.

Prvně bychom rádi zdůraznili, že měření je neinvazivní, většinou pro klienty příjemné a bude se vám patrně i líbit. Díky přehledně graficky zpracované anatomii vlastního těla budete online pozorovat co je kde v jakém stavu.

Pár bodů k měření:

1.    3 hodiny předem nejíst
2.    ten den pít jen vodu (bez bublin)
3.    3 hodiny dopředu netelefonovat s mobilem na uchu (možné jsou sms nebo hlasitý                odposlech)

Q?

Můžete mi pomoci i s zdravotním problémem, který je tzv. “chronický”, česky tedy nevyléčitelný?

A.

To, že západní medicína použije pojem "chronický", znamená, že je nevyléčitelný jejich přístupy léčby. Je zde nutné pochopit, že pro farmaceutický průmysl, který je dnes největším průmyslem na světě. Pro farmaceutické firmy je vyléčený pacient velmi zlá zpráva. Tento systém potřebuje ideálně dlouhodobě nemocné, kterým bude stále podávat na náklady pojišťoven (tedy nás) další a další léky. My pojmenujeme příčinu a bude li to v našich silách, tak ji pomůžeme odstranit. Může to být ale běh na dlouhou trať je mnoho faktorů, které mohou navrácení ke zdraví komplikovat, jako například pokud spíte v geopatogenní zóně, či jste vystaveni silnému elektromagnetickému poli - elektrosmog. Ale i s tím vám snad dokážeme pomoci.

Q?

Je pravda že na nás sypou ze vzduchu chemikálie? Proč se to děje?

A.

Ano, je tomu tak. Tzv. Chemtrails je dle vyjádření kongresu USA používán jako nástroj proti oteplování planety, kdy se do vzduchu vypouštějí nanočástice hliníku atd. Pravdou je, že se ale na nás sype i radioaktivní thorium, viry a bakterie!!! To tedy evidentně nemá co dělat s globálním oteplováním, ale jde o řízené snižování populace. Mimo jiné těžké kovy jsou vodivé a lépe se šíři elektromagnetické impulzy o cca 4HZ , které se používají k eliminaci svobodné vůle obyvatelstva! Více si přečtete na našem blogu. Pro nás je zásadní se těžkých kovů z těla zbavit a naše protokoly k tomu pomáhají!

Q?

Co vše léčíte?

A.

Prvně si musíme říci, že nejsme lékaři v medicínském zařízení a proto neléčíme!!! My vám můžeme povykládat své příběhy a vyléčit se můžete jen vy sami.
Uvědomit si, že tzv. nemoci, jsou projevem nějaké hlubší příčiny. Medicína jim dává jména studuje je 6 let na universitě a většinou zcela zbytečně. Pitvá se v projevech, hledá souvislosti a léčbu, ale nenachází. Má totiž vadnou filozifii, místo toho aby z těla odebírala co tam nepatří, tak do něj přidává chemické látky co do něj nepatří. Jakpak by se mohl pacient plně a dlouhodobě uzdravit. Řekněme, že pacient se uzdraví mnohdy navzdory léčbě 🙂 !!!
V našich příbězích jsme šli po příčině a tu odstranili. Řešit jsme se u sebe naučili většinu problémů.
-alergie
-astma
-autoimunitní nemoci
-boreliózu
-cronnova nemoc
-bolesti všeho
-deprese
-exémy
-hemeroidy
-chlamydie trachomatis, pneumonie...
-kašel
-lupénku
-migrény
-neplodnost
-problémy s prostatou
-roztroušená skleróza
-rýmu
-streptokoky a stafilokoky
-studené končetiny
-unavu
-záněty- všechny
...

a pak dalších tisíce patogenních mikroorganizmů, které způsobují 99% všech zdravotních problémů