Léčba boreliozy – úspěšný návrat ze dna!

Jak mnozí víte, sám jsem trpěl 10 let pokročilou fází boreliózy a prožil jsem si tzv. lymský komplex na vlastní kůži, stálo mě to partnerku, skvělou práci, dům, byt, auto, motorku, kariéru vrcholového sportovce a 10 let takových stavů a bolestí, že bych to nepřál ani svému největšímu nepříteli!!! Dříve jsem tuto chorobu podceňoval, dnes po hlubší znalosti si dovolím prohlásit, že jde o mnohem hůře léčitelnou diagnózu, než je například rakovina (vyjma rakoviny slinivky a několika málo podobných). Nakonec výsledky mluví za vše! Vzpomeňte si  na jediného člověka s těžkou neuroboreliózou, nebo napadením kloubů, těžkým únavovým syndromem atp., který by se z této nemoci vzpamatoval! Upřímně západní medicína nám řešení nenabízí, ale to ví dnes již každý, včetně lékařů, kteří posílají lidi k léčitelům a nebo do invalidního důchodu! Tak jak to bylo doporučen o mě v mých 22 letech. "Pane Šeda léčba vám nezabírá, už nevíme co s vámi, tak si zvykněte na únavový syndrom a na ty vaše šílené bolesti si berte prášky a čípky proti bolesti". Také ještě zaznělo "Nemůžete se soustředit, je vám 100% času zle a nemůžete pracovat? Tak zavřete taneční školu a jděte požádat sociálku o příspěvek".  Toto jsem ale skutečně ve věku 22 let nechtěl slyšet, navíc jako sportovec, který byl zvyklý denně 6 hodin sportovat (a bohužel v součtu denně asi 16 hodin pracovat :-/)!!!

Nic není náhoda a tak se na mě dnes obrací čím dál více lidí z celé republiky s tímto onemocněním (komplikované borelie, chlamydie...) Díky každodennímu studiu této problematiky po téměř 10 let a to jak z hlediska konvenční, tak alternativní, celostní medícíny, jsem vytvořil jasné detoxikační schémata a přírodní léčebné protokoly. Vše jsem aplikoval i na sebe a po statisících, které jsem investoval za těch více jak 10 let do doktorů, léčitelů, bylinek, léků ze zahraničí se konečně pohnuly ledy  a já jasně vykročil k NÁVRATu ZDRAVÍ 🙂

Lymský komplex zahrnuje desítky až stovky zdravotních problémů. Patří sem - RS, ALS, SCHISOFRENIE, CHRONICKÁ ÚNAVA, BOLESTI KLOUBŮ, BOLESTI ZAD, AUTOIMUNITNÍ NEMOCI, PROBLÉMY SE ŠTÍTNOU ŽLÁZOU, ZÁNĚTY VŠEHO DRUHU, STĚHUJÍCÍ SE BOLESTI, BOLESTI OBECNĚ, DEPRESE, PSYCHÓZY A DLE Dr. Klinharta také AUTISMUS  a mnohé další!

Léčba lymské boreliozy se nikdy nesmí zaměřit pouze na likvidaci spirochet borelií, jelikož v tomto případě nebude na 99% úspěšná! Jde o sérii kroků, kde je třeba detoxikovat tělo od těžkých kovů, hervicidů, pesticidů a dalších kontaminací, zapojené enzymů, principů epigenetické fytoterapie k zastavení chronických probíhajících zánětů. imunomodulaci imunita a až v poslední řadě zničení borelie a desítek koinfekcí, jako je chlamydia trachomatis, herpes virus, eb virus, streptokoky, stafilokoky atd. atd. Základním předpokladem pro vyléčení je také jasná dieta a příjem vitamínů a minerálů, které jsou vždy, v případě těžkého chronického onemocnění, značně sníženy!

Protokoly mám pro naše klienty k dispozici! Zdravý člověk má milion přání, nemocný jen jedno! Kdo nezažil toto na vlastní kůži, kdo neprošel peklem fyzické či psychické nemoci nemůže pochopit to, o čem zde píši, stejně tak jako ten kdo nikdy nedržel 14 dní hladovku nemůže pochopit co to je nejíst několik dní, či týdnů, pokud jeho nejdelší půst trval od snídaně do oběda! V dalších dnech zde budu dávat odkazy na detoxikace například od těžkých kovů pomocí EDTA, DMSA, DMPS atd. Přeji příjemné čtení a všem vám přeji BUĎTE ZDRÁVI! Adam

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment